KONST / Litografier / Färglitografi 13292034
nr 1329 2034
Färglitografi
Emilia Linderholm, "Stilla dag". Signerad, numrerad 38/49. Motivet: 67x67, Ram med ledbelysning
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:24:54
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr